Novinky

DEMIURG NEWS

26.10 2010

Začíná turné kapel Elysium, Klan, Neurotic Machinery pod názvem SCHECTER TOUR a Demiurg je hostem na pár koncertech.

DEMIURG OPĚT KOMPLETNÍ!!

19.09 2010

Tak jsme našli bubeníka. Jmenuje se Michal a hrál mj. i v kapele Demiurg:-))Takže opět jsme kompletní a v plné síle!! Michal uznal, že přestřelil, a my jsme ho s radostí vzali zpět.

HLEDÁME NOVÉHO BUBENÍKA !!

24.08 2010

Asi týden po vydání nového CD nám Michal oznámil, že chce z kapely odejít. Nechápeme to, ale nedá se nic dělat. Tímto hledáme nového bubeníka na jeho místo. Pokud tedy myslíš, že na to máš, napiš a určitě se domluvíme ! Nehledáme jen zručného bubeníka, ale taky člověka, co zapadne do kapely. Připravujeme pár koncertů na podporu nového CD.

DEMIURG - SIGNED BY EVIL V PRODEJI !!!!!!!!!!!

25.07 2010

A je to tady !!!!!!!!

Všem fanouškům naší kapely chceme oznámit, že od dnešního dne si můžou napsat o naše nové cd SIGNED BY EVIL, které už máme doma a nebo si je zakoupit na některé z našich blížících se akcí. Začínáme od začátku osmého měsíce a těšíme se na vaší podporu.

DEMIURG - SIGNED BY EVIL U METALSWAMP !!!

21.06 2010

Právě jsme podepsali smlouvu s Metalswamp, u kterých vyjde naše nové CD Signed by evil. CD už jsou ve výrobě, oficiální datum vydání je stanoveno na 12.7.2010 !Těšte se na 8 songů + 2 videa !!

DEMIURG NA BASINFIREFESTU ??!!

04.04 2010

Soutěžíme o účast na prestižním letním festivalu BASINFIREFEST. Každý hlas se počítá, proto bychom Vás chtěli poprosit o kliknutí na odkaz
http://www.basinfirefest.cz/cs/bands/detail/382-demiurg/ a hlasování pro nás. Díky moc!!DEMIURG

DEMIURG NEWS

07.02 2010

Takže vydání CD se komplikuje, vydavatel nakonec ustoupil. Jsme teď v jednání s jiným, uvidíme, jak to dopadne. Rovněž jsme také nenatočili slibovaný klip z důvodu mimořádně tuhé zimy, takže až bude tepleji, jdeme na to.
V březnu pořádáme menší piditour :19.3. Havířov a 20.3. Ostrava

DEMIURG NEWS

13.12 2009

Na podporu nového CD SIGNED BY EVIL, jsme se rozhodli natočit nový klip, pravděpodobně na skladbu Unrooted nebo Justifiable violence. Už teď ale můžete shlédnout malou ochutnávku v podobě videa ze studia a zaposlouchat se do demoukázek z nového CD !!
http://www.youtube.com/watch?v=Gjznj3L5Il8

DEMIURG NEWS

17.11 2009

Ahoj, tak po čase jsme tu opět s novinkami v dění kapely. CD SIGNED BY EVIL je dotočeno, domixováno, domasterováno - prostě hotovo ! 8 songů ( z toho 2 instrumental) v délce cca 40 min. Začali jsme řešit obal desky, návrhy nám udělal Hadgi , takže upravíme pár detailů a i to by mělo být ok.

Co se týká výročního koncertu, po hudební stránce dopadl dobře, kapely zahrály skvěle, i my až na pár maličkostí jsme nezklamali. Co nás však zklamalo a úplně dorazilo, byla velmi slabá účast fanoušků, takže jsme se rozhodli, že akce v KA už zřejmě pořádat nebudeme a přesuneme koncerty jinam...

Chuť nám ale spravil pondělní koncert v Brně v Melodce, lidí dost, parádní atmosféra, super akce !! Přímo na koncertě jsme možná domluvili i možnou další spolupráci ve všech směrech...

Fotky z akcí snad budou k dispozici, tedy až nám fotografové pošlou odkazy.

Před námi je náročný koncertní týden- viz koncerty. Čekáme na Vás !!!

DEMIURG NEWS

29.10 2009

Takže nahrávka se pomalu blíží do finále, zbývá vychytat opravdu jen malé mušky a bude hotovo.

Máte se opravdu na co těšit. Poslední 2 koncerty nám ukázaly, že nový reperotár je dost silný !!

Ze studia jsme rovněž pořídili video, které by mohlo vyjít jako bonus na CD.

Připravujeme se na náš koncert v Karviné, kde vystoupíme s novým playlistem+ překvapením pro metalové fajnšmekry. Překapelu nám budou dělat BOYCOTT a MACLEOD !

Listopad je opravdu nabitý koncerty !!Doufejme jen, že nás podpoříte svou účastí na koncertech!!Na některých koncertech bude pořízen živák, který by mohl být také součástí nového CD, uvidíme...

Demiurg,